Turniej otwarcia – Street hokej

O 9 rano rozpoczęliśmy pierwszy rozdział historii hokejowej Watahy z Wrocławia.

Przy ulicy Toruńskiej zebrali się wszyscy zainteresowani, plus zaproszone ekipy. Towarzyski turniej Street Hokeja zagraliśmy na butach, 3 na 3 zawodników, bez bramkarzy. 8 drużyn, 9 meczów, 1 finał, grill, strefa umiejętności i konkursy dla dzieci i starszych dzieci! 🙂

Oraz kilka ujęć z gierki.

W finale znalazły się Orły Oleśnica i Na rapie.
Trzecie miejsce lepszym stosunkiem bramek zdobyła drużyna BlindPlayers. W samym finale mogliśmy oglądać film akcji z podwójnym zwrotem akcji. Pierwszą bramką w finale zameldowały się Orły, by później Na rapie wyszło na prowadzenie a ostatecznie w regulaminowym czasie na tablicy wyników widniał remis 2:2. Po krótkich ustaleniach z obiema drużynami nastąpiła 2-minutowa dogrywka z zasadą „nagłej śmierci”. Okazji było wiele w tak krótkim czasie a mimo to nie można było wyłonić zwycięzcy. Ostatecznie w karnych lepsi okazali się zawodnicy drużyny Na rapie i to oni stanęli na najwyższym stopniu podium.