fbpx

Hokej Wrocław Klub Wataha 71

wataha wrocław hokej

Szkoła jazdy na rolkach dla dzieci 3+

Nauka i lekcje rolek dla dzieci we Wrocławiu

Naukę jazdy na rolkach dzieci mogą rozpocząć w wieku 3 lat

Wataha 71 Wrocław to szkółka, która skupia się na nauce jazdy na rolkach z akcentem na hokej. Nasze zajęcia są prowadzone z zasadą „uczyć bawiąc, bawić ucząc”, gdzie ćwiczenia są przekazywane poprzez dobrą zabawę.

Dlaczego Warto zapisać dziecko na zajęcia?

Rozwinie się motorycznie.
Nauczy się prawidłowej postawy ciała i poprawi koordynacje
Zyska pewność siebie
Pójdzie szybciej spać 🙂
lekcje łyżew nauka dla dzieci Wrocław
łyżwy dzieci wrocław
nauka-jazdy łyżwy dzieci wrocław

Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom:

Aby uczestniczyć w zajęciach należy ubrać

Aby zagwarantować bezpieczeństwo na zajęciach, każdy uczestnik nauki jazdy na rolkach musi być zaopatrzony w podstawowe ochraniacze. Dlatego przynieś ze sobą na zajęcia:

łyżwy dla dzieci

Rolki

kask hokejowy

Kask

rękawiczki zimowe

Dodatkowo możesz wziąć ochraniacze na kolana i łokcie

Przed pierwszymi zajęciami pomożemy Ci skompletować niezbędny sprzęt. W tym celu skontaktuj się z trenerem, którego numer telefonu otrzymasz w mailu po zgłoszeniu się na zajęcia.
Zajęcia odbywają się na lodowisku przy ul. Toruńskiej 72 oraz ul. Sukielickiej

Wszystkie zajęcia nauki jazdy na łyżwach lub rolkach dla dzieci odbywają się na lodowisku przy XIV LO we Wrocławiu oraz na lodowisku/rolkowisku WCT Spartan przy ul. Sukielickiej. Są to osobne grupy, zajęcia konkretnej grupy odbywają się tylko w jednej z lokalizacji.

1 0 :00
Wtorek i Czwartek
0 min
Czas ZAJĘĆ
Składki miesięczne

Zadecyduj po pierwszych zajęciach

Możesz bez żadnych zobowiązań przyjść na trening próbny. W ten sposób decyzję o kontynuowaniu możesz podjąć bez konieczności zakupu sprzętu.

Umów się na trening próbny

+48 506 643 160

TRENING PRÓBNY

dla dzieci i amatorów

za darmo
jednorazowe wejście
Składka miesięczna

płatna do 5'go każdego miesiąca

180 pln
Miesięcznie

Nasze lekcje łyżew dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzieci w zajęciach uczestniczą w grupach kilkuosobowych biorąc udział w przeróżnych zabawach. Na zajęciach nauki jazdy na łyżwach bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu dlatego każde dziecko obowiązkowo musi posiadać podstawowy strój, tj.: kask, rękawiczki i łyżwy. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku i nie których rozmiarów łyżew na miejscu. Jeżeli chodzi o kask polecamy kaski z kratą dający największe bezpieczeństwo głowy i twarzy. Posiadamy ograniczoną pulę takich kasków które mogą zostać wypożyczone na czas treningów. Przed treningiem najlepiej zadzwonić pod numer podany w mailu. 

Formularz zgłoszeniowy    Zajęcia odbywają się w grupach w jednej z dwóch lokalizacji. Która lokalizacja Cię interesuje?

    Jeśli dotyczy dziecka uzupełnij poniżej*