fbpx

Hokej Wrocław Klub Wataha 71

wataha wrocław hokej

Szkoła jazdy na łyżwach dla dzieci 3+

Nauka i lekcje łyżew dla dzieci we Wrocławiu

Naukę jazdy na łyżwach dzieci mogą rozpocząć w wieku 3 lat

Wataha 71 Wrocław to szkółka nauki jazdy na łyżwach z nastawieniem na hokej. Zajęcia prowadzone są w myśl idei „uczyć bawiąc, bawić ucząc”, gdzie ćwiczenia przemycane są w postaci dobrej zabawy. 

Dlaczego Warto zapisać dziecko na zajęcia?

Rozwinie się motorycznie.
Nauczy się prawidłowej postawy ciała i poprawi koordynacje
Zyska pewność siebie
Pójdzie szybciej spać 🙂
lekcje łyżew nauka dla dzieci Wrocław
łyżwy dzieci wrocław
nauka-jazdy łyżwy dzieci wrocław

Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom:

Aby uczestniczyć w zajęciach należy ubrać

Bezpieczeństwo na zajęciach to podstawa zatem każdy uczestnik lekcji nauki jazdy na łyżwach oprócz łyżew musi ubrać podstawowe ochraniacze. Dlatego na zajęcia zabierz ze sobą:

łyżwy dla dzieci

Łyżwy

kask hokejowy

Kask

rękawiczki zimowe

Rękawiczki

Na pierwsze zajecia możemy pomóć skompletować sprzęt - w tym celu skontaktuj sie z trenerem - numer telefonu otrzymasz w mailu po zgłoszeniu się na zajęcia
Zajęcia odbywają się na lodowisku przy ul. Toruńskiej 72 oraz ul. Sukielickiej

Wszystkie zajęcia nauki jazdy na łyżwach lub rolkach dla dzieci odbywają się na lodowisku przy XIV LO we Wrocławiu oraz na lodowisku/rolkowisku WCT Spartan przy ul. Sukielickiej. Są to osobne grupy, zajęcia konkretnej grupy odbywają się tylko w jednej z lokalizacji.

1 0 :00
Wtorek i Czwartek
0 min
Czas ZAJĘĆ
Składki miesięczne

Zadecyduj po pierwszych zajęciach

Możesz bez żadnych zobowiązań przyjść na trening próbny. W ten sposób decyzję o kontynuowaniu możesz podjąć bez konieczności zakupu sprzętu.

Umów się na trening próbny

+48 506 643 160

TRENING PRÓBNY

dla dzieci i amatorów

za darmo
jednorazowe wejście
Składka miesięczna

płatna do 5'go każdego miesiąca

180 pln
Miesięcznie

Nasze lekcje łyżew dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzieci w zajęciach uczestniczą w grupach kilkuosobowych biorąc udział w przeróżnych zabawach. Na zajęciach nauki jazdy na łyżwach bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu dlatego każde dziecko obowiązkowo musi posiadać podstawowy strój, tj.: kask, rękawiczki i łyżwy. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku i nie których rozmiarów łyżew na miejscu. Jeżeli chodzi o kask polecamy kaski z kratą dający największe bezpieczeństwo głowy i twarzy. Posiadamy ograniczoną pulę takich kasków które mogą zostać wypożyczone na czas treningów. Przed treningiem najlepiej zadzwonić pod numer podany w mailu. 

Formularz zgłoszeniowy    Zajęcia odbywają się w grupach w jednej z dwóch lokalizacji. Która lokalizacja Cię interesuje?

    Jeśli dotyczy dziecka uzupełnij poniżej*