fbpx

Hokej Wrocław Klub Wataha 71

wataha wrocław hokej

Hokej Wrocław

grupa pasjonatów hokeja na lodzie we Wrocławiu

Hokej dla każdego we Wrocławiu

Drużyna seniorska to miejsce dla tych którzy po codziennych obowiązkach chcą jeszcze sprawdzić się w treningach i meczach hokejowych. Trenujemy w przyjacielskiej atmosferze, z szyderą jesteśmy na „ty”, szlifujemy umiejętności i tak w kółko – a tak po prostu, jaramy się hokejem. Od czasu do czasu jeździmy na turnieje towarzyskie, gramy w dolnośląskiej amatorskiej lidze hokeja – Dywizji 71 –  a na koniec każdego sezonu jedziemy na Mistrzostwa Polski Amatorów Hokeja na lodzie. Co tu dużo pisać – to trzeba przeżyć samemu… to jak? Widzimy się na treningu?

hokej wroclaw wataha

Dlaczego warto zapisać się na treningi hokeja?

bo TAK! 😉
Hokej to sport kompleksowy
Szybkości, siła , dynamika, technika i elementy taktyczne
Nie będziesz się nudzić 🙂
hokej Wrocław

Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom:

Aby uczestniczyć w treningach hokeja należy...

Bezpieczeństwo na zajęciach to podstawa zatem każdy uczestnik treningu hokeja na lodzie oprócz łyżew musi ubrać podstawowe ochraniacze. Dlatego na zajęcia zabierz ze sobą:

łyżwy hokejowe

Łyżwy

kask hokejowy

Kask

rękawice hokejowe

Rękawice

ochraniacze goleni i kolan

Nagolenniki

kij hokejowy

Kij hokejowy

Na pierwsze zajęcia możemy pomóc skompletować sprzęt - w tym celu skontaktuj sie z trenerem - numer telefonu otrzymasz w mailu po zgłoszeniu się na zajęcia.

Kompletny sprzętu hokejowego

Docelowo na regularne trenowanie należy skompletować sprzęt hokejowy, który zabezpieczy całe ciało i pozwoli bezpiecznie brać udział we wszystkich ćwiczeniach w czasie trwania treningu hokeja na lodzie. Chętnie pomożemy skompletować sprzęt hokejowy - nowy lub używany.
Zajęcia odbywają się na lodowisku przy ul. Toruńskiej 72 oraz ul. Sukielickiej

Wszystkie zajęcia nauki jazdy na łyżwach lub rolkach dla dzieci odbywają się na lodowisku przy XIV LO we Wrocławiu oraz na lodowisku/rolkowisku WCT Spartan przy ul. Sukielickiej. Są to osobne grupy, zajęcia konkretnej grupy odbywają się tylko w jednej z lokalizacji.

0
RAZY W TYGODNIU
0 minut
minut
Kiedy?
Wtorek i Czwartek
Składki miesięczne

Zadecyduj po pierwszych zajęciach

Możesz bez żadnych zobowiązań przyjść na trening próbny. W ten sposób decyzję o kontynuowaniu możesz podjąć bez konieczności zakupu sprzętu.

Umów się na trening próbny

+48 506 643 160

TRENING PRÓBNY

dla dzieci i amatorów

za darmo
jednorazowe wejście
Składka miesięczna

płatna do 5'go każdego miesiąca

180 pln
Miesięcznie

Formularz zgłoszeniowy